Оформлення замовлення на сайті

1. Додаємо товар у кошик

Біля кожного товару є кнопка "Купити", для початку оформлення замовлення необхідно натиснути цю кнопку.

2. Переходимо до оформлення

Після натискання кнопки купити появляється вікно в якому ми можемо або продовжити покупки або перейти до оформлення натискаємо кнопку "Оформити замовлення"

3. Заповнюємо форму

Наступний крок - це заповнення простої форми, вам треба вказати ПІБ одержувача, контактний номер телефону та адресу доставки в форматі Область, місто, вулиця і номер будинку. Після заповнення полів натискаємо кнопку "Оформити замовлення"

4. Підтвердження замовлення на сайті

Після заповнення полів і натискання кнопки "Оформити замовлення" ви побачите текст підтвердження замовлення. Це означає що ми отримали ваше замовлення і взяли його в роботу.

5. Підтвердження замовлення на пошту

Так само вам прийде лист з повідомленням про те що ви зробили замовлення і елементами замовлених меблів і загальної вартості замовлення. На цей лист можна не відповідати, сайт відправляє його автоматично. Ми постійно переглядаємо пошту і відправляємо замовлення в електронному вигляді на фабрику. Подавати замовлення через сайт можна в будь-який час доби.

Прибуття меблів у Львів і доставка по Україні

6. Прибуття меблів

У нас на сайті вказана дата завантаження у Польщі, до цієї дати слід додавати 2-3 дні на доставку меблів у Львів, і 2-3 дні на доставку у ваше місто. Меблі прибувають у Львів в якіснії фабричній упаковці у вигляді плоских пачок. Кожна пачка має фабричні наклейки по яким легко визначити, яка модель там упакована.

7. Доставка на адресу клієнта

Наш партнер по доставці компанія Нова Пошта, з цією компанією ми підписали договір в 2014 році і на даний момент це кращий вибір для надійної і швидкої доставки в будь-яку точку України. Вам меблі прибуває в дерев'яному каркасі, який роблять співробітники "Нової Пошти". Завдяки захисному каркаса меблі приїжджають без пошкоджень.

Отримання меблів і оплата.

Після відправки меблів ми робимо розсилку СМС з номером декларації та дату прибуття. В зазначену дату вам будуть дзвонити кур'єри компанії Нова Пошта та домовлятися коли привезти меблі.
Бувають такі ситуації що нам дзвонить клієнт і каже - Я цілий день чекав меблі, а мені так і не привезли, не пішов на роботу, втратив день..
Дату прибуття меблів розраховує комп'ютер, але буває, що меблі затримується на день, або на оборот приїжджає швидше.
Тому не треба цілеспрямовано чекати вдома кур'єрів нової пошти, треба просто дочекатися їх дзвінка і домовитися з ними, коли вам зручно прийняти меблі.
Без дзвінка і обговорення дати і часу доставки вони не приїжджають.

Отже, ви домовилися з кур'єрами Нової Пошти про доставку в певний день і певний час. Меблі розвозять два співробітника - водій і експедитор.
Вони доставляють товар під під'їзд. В квартиру заносити вони не зобов'язані, але при необхідності ви можете з ними домовитися про таку послугу не за велику винагороду. Тим більше що меблі упаковані в компактні і не дуже важкі пачки. Якщо є ліфт, то занесення меблів в квартиру це не складна справа.
Разом з співробітниками Нової Пошти ви повинні перевірити меблі, з Польщі меблі прибувають в гарній упаковці всередині якої пінопласт і нанести пошкодження фасадів або плитах корпусу практично не реально.
При перевірці зверніть увагу на цілісність пачок - якщо є місця де розірвана картонна упаковка, то краще все розпакувати пачку і переглянути немає чи ушкоджень.
За правилами компанії Нова Пошта у вас є 15 хвилин на перевірку товару, за цим поспішати не треба, можна все спокійно оглянути.

Оплатити товар можна експедитору який привіз меблі. За умовами акції, яка на даний момент проходить у нашому магазині - всі витрати на доставку меблів і передачу грошей за Новою Поштою оплачує наша фірма. Тобто у вас до оплати тільки вартість самої меблів, усі витрати будуть оплачені нами при відправленні зі Львова. Доставка меблів досить дорога і ця акція допоможе вам заощадити істотну суму грошей, яку можна використовувати, наприклад, на оплату послуг монтажника меблів.

Кілька слів про монтаж, фабрика Cama комплектує меблі хорошою інструкцією з монтажу, зібрати меблі абсолютно не складно. Єдине в чому є складність, це навішування елементів меблів на стіну, специфіка цієї фабрики в тому, що дуже багато елементів висять на стіні.
для їх навішування потрібен перфоратор або дриль, дивлячись яка стіна, ну і навички як це все розмітити на стіні і повісити так що б не було криво-косо :))
Новини і статті
В связи с сложной обстановкой на границе, и не менее сложной обстановкой с выполнением заказов на мебельной фабрике Хелветия мы полностью прекращаем сотрудничество с этим производителем.
Многие слышали, что на границе сейчас проблемы с поставками товаров, это особенно обговаривается в приграничных городах, например во Львове, где многие фирмы занимаются поставками товаров из соседней Польши.
Представляємо новий каталог меблів фабрики Cama за 2018 рік у форматі PDF. В даному каталозі представлені всі новинки, серед яких дуже цікаве рішення - колекція Сохо в кольорі сірий глянець.

Все новости →